Hakkımızda

Bilka Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetleri Ltd. Şti.’nin kuruluş felsefesi; müşterilerinin kendi iş alanlarına yoğunlaşarak tüm gümrük ve lojistik alanlarındaki hizmetlerini tek elden ve profesyonel yaklaşımla çözülmesi üzerine kurulmuştur.

Globalleşen dünya ekonomisi ülkeleri dış ticaret alanında sürekli değişime zorlamaktadır. Bu nedenle gümrük ve dış ticaret devletlerin üzerinde en fazla yasal düzenlemeler yaptığı bölümü oluşturmaktadır.

Uluslararası anlaşmalar, AB Gümrük Birliği, dış ticaret mevzuatı, Türk gümrük tarife cetveli ve dış ticaret politikasını sürekli takip ederek; müşterilerine en az maliyetle, yasalara uygun, doğru ve zamanında iş süreçleri yönetmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Neden Bilka Gümrük & Lojistik?


— Firmanıza özel atanmış Uzman Gümrük Müşaviri,
— Hızlı ve Sonuç Odaklı İş Anlayışı,
— Sürekli Yenilenen Teknolojik Altyapı,
— Gümrük İdaresine Direkt Bağlı Otomasyon Sistemi,

Ankara ve İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği üyesi olan Bilka Gümrük & Lojistik; etik, şeffaf ve hızlı hizmet ilkeleriyle sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacaktır.

Kalite Politikamız

Tüm çalışanlarımızın ortak katılımı ve çabaları ile sürekli iyileştirme içinde, kalite hedefleri doğrultusunda, ürün alanımızda kalitede lider olabilmek için fiyat ve rekabet ortamına bağlı olarak, müşterilerimizin ilk ve süregelen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak, kalite seviyesini eğitimli teknik elemanlar ile sağlamak.

Müşteri Memnuniyeti


Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini dinlemek, anlamak ve mümkün mertebe tam olarak karşılayabilme; en uygun ve en ekonomik çözümler üretme çabaları sayesinde müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak.

Teknolojide Önderlik


Faaliyet sahalarımızda, yeni yöntemler ve sürekli iyileştirme yaklaşımı ile tasarımda önder konuma gelmek.

Çalışanların Katılımı


Çalışanlarımızın katılımı ile, dürüstlük ve güven içerisinde Kalite Yönetim Sistemi dokümanlarında belirtilen kurallara uygun şekilde sorumluluk üstlenmek ve etkin katılımını sağlamak. Her alanda Kalite anlayışını yerleştirmek ve yaygınlaştırmak.

Sosyal Sorumluluk


Topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmak; üretim ve istihdam yoluyla ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Bir projeniz ya da
bir fikire mi ihtiyacınız var?

Sizlere destek vermekten memnuniyet duyarız. Bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

TOP